ВЕЛВУМЕН

Комплекс Велвумен, що складається з 24 компонентів, був створений з урахуванням потреб сучасної жінки. Велвумен ідеально підходить жінкам, які ведуть активний спосіб життя. Комплекс рекомендований жінкам будь-якого віку як щоденне доповнення вітамінів і мінералів до денного раціону для підвищення імунітету, життєвого тонусу і всебічної турботи про жіноче здоров’я і красу. Особливістю комплексу є наявність рослинних екстрактів (масла примули і огірочника лікарського), які сприяють полегшенню симптомів передменструального синдрому і нормалізації менструального циклу.

ВЕЛМЕН ОРІДЖИНАЛ

Комплекс Велмен Оріджинал, що складається з 28 компонентів, був створений з урахуванням потреб сучасних чоловіків. Завдяки оптимально збалансованому складу вітамінів і мінералів, Велмен Оріджинал допомагає підтримувати фізичну форму при активному способі життя, фізичних і психологічних навантаженнях. Зміцнює імунітет, сприяє додатковому виробленні енергії. Піклується про репродуктивне і сексуальне здоров’я чоловіка завдяки наявності в складі рослинних екстрактів (кореня женьшеню і часнику).

Вживати дорослим по одній капсулі на добу після або під час вживання їжі, запиваючи склянкою води. Не перевищуйте зазначену кількість для повсякденного вжитку. Велмен Оріджинал слід приймати тільки на повний шлунок. Переконайтеся, що Велмен Оріджинал запивається великою кількістю рідини, щоб таблетка нормально проходила по шлунково-кишковому тракту.

Результати можуть бути індивідуальними, але в більшості випадків ви можете очікувати помітний ефект від вітамінів і мінералів, а також рослинних екстрактів, які містяться в Велмен Оріджинал, через кілька тижнів. Істотні зміни будуть помітні протягом одного-трьох місяців. Велмен Оріджинал заповнює денну норму вітамінів і мінералів і може застосовуватися протягом тривалого часу. Не існує максимальної тривалості застосування Велмен Оріджинал.

ДЕТОКСИЛ

Детоксил – 26 гамма-біо активних інгредієнтів, спеціально підібраних для підтримки процесів очищення організму і виведення токсинів, які можуть тривалий час накопичуватися у нас всередині. Навіть якщо ви ведете здоровий спосіб життя і збалансовано харчуєтеся, цього недостатньо для того, щоб запобігти розвитку деяких захворювань і передчасного старіння. Справа в тому, що кількість шкідливих речовин, які щодня «падають» на людину XXI-го століття, значно перевищує здатність до їх адаптації. Організм повинен самостійно звільнятися від них. Але в наш час, коли створено понад 4 мільйона нових хімічних сполук, що використовуються в харчовій промисловості в якості барвників, ароматизаторів, стабілізаторів і інших, цю роботу виконувати йому стало набагато важче. Застосування Детоксилу допоможе Вам виконати «генеральне прибирання» організму.

Якщо Ви відзначаєте у себе ознаки хронічної інтоксикації, такі як:

  • відчуття втоми і важкий підйом з ранку
  • часті головні болі
  • темні кола під очима
  • підвищена нервозність і дратівливість
  • поява вугрової висипки, прищів
  • зайву вагу, целюліт
  • неприємні запахи тіла

Детоксил допоможе впоратися з цими неприємностями, нормалізувати обмін речовин і очистити організм від токсинів і шлаків. Потрібно завжди пам’ятати, зовні чисто тільки тоді, коли чисто всередині!

Вживати дорослим по 1-2 таблетці на добу після або під час вживання їжі, запиваючи склянкою води. Перед використанням рекомендована консультація лікаря. Курс застосування – 4 тижні, в подальшому – консультуєтеся з лікарем.

Скільки часу необхідно, щоб отримати відчутний ефект?

Результати можуть бути індивідуальними, але в більшості випадків ви можете очікувати помітний ефект від вітамінів, мінералів і рослинних екстрактів, які містяться в Детоксилі, спільно з очисною дієтою, через кілька тижнів.

Менопейс Оріджинал

Менопейс Оріджинал був розроблений групою експертів, в тому числі кваліфікованих фармацевтів і медичних консультантів, і грунтується на даних наукових досліджень щодо рекомендацій по харчуванню для жінок під час і після менопаузи.

Менопауза відзначає кінець репродуктивного періоду, коли яєчники припиняють виробництво естрогену. У цей час деякі вітаміни і мінерали, особливо важливі. Кожна таблетка Менопейс Оріджинал містить комплекс вітамінів і мінералів, включаючи вітамін B6, який сприяє регуляції гормональної активності. Вітамін D плюс магній сприяють підтримці нормальної щільності кісткової тканини, біотин, пантотенова кислота і вітамін B12 з міддю і залізом сприяють нормальному виділенню енергії. В цілому, науково розроблена формула Менопейс Оріджинал забезпечує організм 22 компонентами – вітамінами і мінералами.

Вживати дорослим по одній таблетці на добу після або під час вживання їжі, запиваючи склянкою води. Не перевищуйте зазначену кількість для повсякденного вжитку. Менопейс Оріджинал слід приймати тільки на повний шлунок. Переконайтеся, що Менопейс Оріджинал запивається великою кількістю рідини, щоб таблетка нормально проходила по шлунково-кишковому тракту.

Результати можуть бути індивідуальними, але в більшості випадків ви можете очікувати помітний ефект від вітамінів і мінералів, а також рослинних екстрактів, які містяться в Менопейс Оріджинал, через кілька тижнів. Істотні зміни будуть помітні протягом одного-трьох місяців. Менопейс Оріджинал заповнює денну норму вітамінів і мінералів і може застосовуватися протягом тривалого часу. Не існує максимальної тривалості застосування Менопейс Оріджинал.

Менопейс Плюс

У складі Менопейс Плюс немає гормонів, але присутні речовини, які допомагають згладжувати гормональні коливання, які характерні для періоду настання менопаузи. Компоненти Менопейс допомагають стабілізувати рівень гормонів, які в меншій концентрації, але все-таки продовжують вироблятися в яєчниках, а також в жировій тканині.

Компоненти Менопейс Плюс допомагають забезпечувати нормальну роботу різних органів та систем організму і дозволяють уникнути негативного впливу стрибків гормонів при настанні менопаузи або при штучному клімаксі.

Менопейс Плюс не змінює самостійно гормональний баланс, але допомагає оптимізувати обмінні процеси в організмі.

Менопейс Плюс і Менопейс Оріджинал призначаються при одних і тих же показаннях та схоже впливають на організм. Але Менопейс Плюс діє сильніше, тому якщо прояви менопаузи занадто сильні й болісні, краще обирати Менопейс Плюс.

Рекомендується вживати 1 таблетку Менопейс (червона таблетка) і 1 таблетку Ботанік Актив (зелена таблетка) на день, але лікар може призначити іншу схему прийому. Приймати їх треба після їжі, без розкусування, запиваючи великою кількістю води.

Курс лікування зазвичай 28 днів, після закінчення яких рекомендується призупинити вживання на 14-30 днів. Потім вживання можна відновити. Тривалість лікування обговорюється з лікарем і підбирається індивідуально, але чередування вживання Менопейс Плюс і «відпочинку» можна повторювати протягом двох років.

Якщо ви приймаєте Менопейс Плюс, то отримуєте повноцінний набір вітамінів і мікроелементів, тому пити ще якісь інші вітамінні комплекси не потрібно.

Менопейс НАЙТ

Менопейс Найт – це спеціальна формула Менопейс для прийому в періоди безсоння у жінок під час і після менопаузи. Формула містить триптофан, екстракт ромашки і хмелю, які допомагають досягти розслаблення і заснути, підтримувати сон без пробуджень, а також підтримують душевний комфорт і спокій при менопаузі.

Приймати одну таблетку в день після вечері і перед відходом до сну, запиваючи склянкою води або іншого негарячій напою. Прийом таблетки Менопейс Найт після основного вечірнього прийому їжі максимізує її засвоєння, і це може знизити ризик появи нудоти, яка іноді виникає в разі прийому вітамінів на голодний шлунок. Менопейс Найт повинен прийматися тільки після їжі. Завжди запивайте Менопейс Найт достатньою кількістю рідини, але не чаєм або кавою, тому що це може привести до передчасного розчинення таблетки.

Менопейс Найт можна використовувати так довго після настання менопаузи як це необхідно для комфортного сну і самопочуття і немає максимальної тривалості застосування. Менопейс Найт також рекомендований жінкам при настанні ранньої менопаузи, які шукають довготривалу безпечну підтримку для забезпечення нормального нічного сну.

Формула Менопейс Найт об’єднує всі переваги класичної рецептури Менопейс Оріджинал, діючи на всі відомі симптоми менопаузи, а також додатково містить триптофан, екстракт ромашки і хмелю, які допомагають досягти розслаблення і заснути, підтримувати сон без пробуджень, а також підтримують душевний комфорт і спокій при менопаузі.

Кальцій – мінерал особливо необхідний при менопаузі для підтримки здоров’я кісток і зубів. Менопейс, Менопейс Плюс і Менопейс Найт розроблені таким чином, що їх можна застосовувати разом з Остеокеа.

Остеокеа

Для того, щоб кістки і зуби залишалися міцними і не ламалися, обов’язкова наявність достатньої кількості кальцію і його синергістів в щоденному раціоні як жінок, так і чоловіків. Особливу потребу в кальції організм відчуває в період інтенсивного росту у дітей у віці від 12 років, у вагітних і годуючих жінок, у людей похилого віку і у жінок в період менопаузи.

Комплекс Остеокеа – результат багатьох років наукових досліджень. Його формула має глибоке наукове обгрунтування. Кальцій, що міститься в Остеокеа, сприяє підтримці фізіологічного стану кісткової тканини в організмі. Вітамін Д і Цинк сприяють кращому засвоєнню кальцію, а Магній сприяє запобіганню утворенню каменів в нирках.

Вживати дорослим і дітям старше 12 років по дві таблетки на добу перед або під час вживання їжі, запиваючи склянкою води. Ковтати не розжовуючи. Переконайтеся, що Остеокеа запивається великою кількістю рідини, щоб таблетка нормально проходила по шлунково-кишковому тракту.

Кальцій в Остеокеа міститься в формі карбонату кальцію, який забезпечує високу концентрацію елементарного кальцію в одній таблетці. Це означає, що немає необхідності приймати велику кількість таблеток на день. У виробництві використовується карбонат кальцію найвищої якості з натуральних джерел. Не містить кальцій з устриць або кісткового борошна, в якому може бути присутній свинець і/або алюміній.

Дуже важливо вибирати такий комплекс кальцію, як Остеокеа, в складі якого комбінується кальцій і його синергисти такі, як Цинк, вітамін Д3 і Магній. Присутність у складі Остеокеа Магнію поряд з поліпшенням мінералізації кальцію в кістковій тканині, сприяє розчиненню кальцію в сечі, тим самим запобігаючи утворенню каменів в нирках.

Склад Остеокеа спеціально підібраний таким чином, щоб його можна було приймати одночасно з іншими продуктами Вітабіотікс. Однак, для досягнення максимального ефекту, рекомендовано приймати Остеокеа окремо від інших комплексів Вітабіотікс, як мінімум, з різницею в одну годину.

Перфектил Оріджинал

Перфектил Оріджинал був розроблений експертами для жінок і чоловіків як доповнення денного догляду для підтримки краси і енергії. Він містить 22 компоненти, які важливі для підтримки фізіологічного стану шкіри, волосся і нігтів. Важливим компонентом у складі є потужний антиоксидант – екстракт виноградної кісточки, який підсилює кровообіг і бореться з негативним впливом вільних радикалів. Перфектил Оріджинал заповнює денну норму вітамінів і мінералів і може застосовуватися протягом тривалого часу.

Вживати дорослим по одній таблетці на добу після або під час вживання їжі, запиваючи склянкою води. Не перевищуйте зазначену кількість для повсякденного вжитку. Перфектил Оріджинал слід приймати тільки на повний шлунок. Переконайтеся, що Перфектил Оріджинал запивається великою кількістю рідини, щоб таблетка нормально проходила по шлунково-кишковому тракту.

Перфектил Плюс

Перфектил Плюс був створений експертами для тих, хто піклується про красу своїх шкіри, волосся і нігтів, але в більшій мірі хотів би підтримати свою шкіру і додати екстра догляд саме для шкіри.

Перфектил Плюс містить оригінальні таблетки Перфектил Оріджинал і Нутрі-дермальні капсули, які містять Коензим Q10 і поліненасичені Омега-3 жирні кислоти для підтримки життєдіяльності клітин і запобігання появи зморшок. Лютеїн і лікопен рослинного походження сприяють екстразащіте від впливу УФ-випромінювань і вільних радикалів.

Результати можуть бути індивідуальними, але в більшості випадків ви можете очікувати помітний ефект від вітамінів і мінералів, а також рослинних екстрактів, які містяться в Перфектил Плюс, через кілька тижнів. Істотні зміни будуть помітні протягом одного-трьох місяців. Перфектил Плюс заповнює денну норму вітамінів і мінералів і може застосовуватися протягом тривалого часу. Не існує максимальної тривалості застосування Перфектил Плюс.

Перфектил Плюс Розкішне Волосся

Перфектил Плюс Розкішне Волосся створений для забезпечення екстра захисту та живлення волосся зсередини. У той же час, він піклується про красу і здоров’я нігтів та шкіри, одночасно забезпечуючи організм всіма необхідними базовими вітамінами й мінералами для гарного самопочуття, бадьорості та енергії кожен день.

Перфектил Плюс Розкішне Волосся за рахунок трьох унікальних компонентів в складі впливає на всі механізми випадіння і погіршення якості волосся. Сприяє отриманню потрійного ефекту:

✓ Зупинка випадіння волосся і попередження облисіння. Інозитол нормалізує чутливість клітин до андрогенів – чоловічих гормонів, що сприяє зниженню ризику розвитку андрогенної алопеції – випадіння волосся та облисіння за чоловічим типом.

✓ Активізація росту волосся. Екстракт хвоща в комбінації з комплексом вітамінів і мінералів сприяє поліпшенню кровообігу в шкірі голови, що пробуджує сплячі волосяні фолікули та стимулює активізацію росту волосся.

✓ Забезпечення розкішного вигляду волосся. Морський колаген в потужній комбінації з натуральними антиоксидантами сприяє глибокому харчуванню волосяних фолікулів, що забезпечує розкішний вигляд волосся (еластичність, пружність, об’єм, насичений колір і здоровий блиск).

Результати можуть бути індивідуальними, але в більшості випадків ви можете очікувати помітного ефекту від вітамінів і мінералів, а також рослинних екстрактів, які містяться в Перфектил Плюс Розкішне Волосся, через кілька тижнів. Істотні зміни будуть помітні протягом одного-трьох місяців. Перфектил Плюс Розкішне Волосся поповнює денну норму вітамінів і мінералів і може застосовуватися протягом тривалого часу. Не існує максимальної тривалості застосування Перфектил Плюс Розкішне Волосся.

Задати питання