НОВИНКА! Перфектил Плюс Розкішне Волосся

 

Перфектил Плюс Розкішне Волосся
ДЛЯ ЕКСТРА ЗАХИСТУ ТА ЖИВЛЕННЯ ВОЛОССЯ ЗСЕРЕДИНИ

Перфектил Плюс Розкішне Волосся забезпечує потужну підтримку для ослабленого та пошкодженого волосся ЗСЕРЕДИНИ.

За рахунок трьох унікальних активних компонентів у складі комплекс впливає на всі механізми випадіння та погіршення стану волосся, сприяє отриманню ПОТРІЙНОГО ЕФЕКТУ:

  • ЗУПИНКА ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ
  • АКТИВІЗАЦІЯ РОСТУ ВОЛОССЯ
  • ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ВОЛОССЯ

 

 

 

ЗУПИНКА ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

Інозитол нормалізує чутливість клітин до андрогенів – чоловічих гормонів, що сприяє зниженню ризику розвитку андрогенної алопеції – випадіння волосся та облисіння по чоловічому типу. Біотин та ніацин сприяють поліпшенню кровообігу в шкірі голови та зміцненню волосяних фолікулів.

АКТИВІЗАЦІЯ РОСТУ ВОЛОССЯ

Екстракт хвоща у поєднанні з комплексом вітамінів та мінералів  сприяє покращенню кровообігу у шкірі голови, що сприяє пробудженню сплячих волосяних фолікулів і активізації росту волосся при дифузному випадінні волосся.

ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ  ВОЛОССЯ

Морський коллаген у потужній комбінації з натуральними антиоксидантами (амінокислоти L-цистин, L-метіонін, ексракт виноградної кісточки та ін.) , які впливають на прискорення синтезу власного колагену та еластану, сприяють глибокому живленню волосяних фолікулів, забезпечують розкішний вигляд волосся (еластичність, пружність, об’єм та здоровий блиск), що вкрай важливо для жінок.

Перфектил Плюс Розкішне Волосся – спеціальній комплекс нутрієнтів для помітного покращення якості та зовнішнього вигляду волосся. В той же час, комплекс турбується про красу та здоров’я нігтів та шкіри, а також забезпечує організм всіма необхідними вітамінами та мінералами для гарного самопочуття, бадьорості та енергії на кожен день.

ПОДИВИТИСЬ ЦІНУ В НАЙБЛИЖЧІЙ АПТЕЦІ  ІНСТРУКЦІЯ