НОВИНКА! Менопейс плюс – забудь про вік!

МЕНОПЕЙС ПЛЮС
ДЛЯ ПІДТРИМКИ СВОЄЇ МОЛОДОСТІ І ВІДМІННОГО НАСТРОЮ

МЕНОПЕЙС ПЛЮС забезпечує потужну підтримку жіночого організму і гормонального балансу.

Фітоестрогени, що входять до складу МЕНОПЕЙС ПЛЮС – це речовини, отримані з рослин і схожі за будовою на власні естрогени організму жінки. Збалансований комплекс фітоестрогенів і вітамінів має багатогранний позитивний вплив:

  • ЗБЕРІГАЄ МОЛОДІСТЬ
  • ЗАПОБІГАЄ ПОЯВІ КЛІМАКТЕРИЧНИХ СИМПТОМІВ
  • ПІДТРИМУЄ ФІГУРУ І ПОЛІПШУЄ ОБМІН РЕЧОВИН
  • ПОКРАЩУЄ ТОНУС І ЗАГАЛЬНЕ САМОПОЧУТТЯ

Ізофлавони сої сприяють зменшенню частоти і вираженості “припливів”, серцево-судинних і нервових проявів. Це впливає на загальне самопочуття, підтримує свіжість і бадьорість. Під їх впливом в шкірі посилюються процеси утворення колагену і гіалуронової кислоти, що незмінно сприятливо впливає на властивості шкірних покривів.

  • ЗАПОБІГАЄ ПОЯВІ КЛІМАКТЕРИЧНИХ СИМПТОМІВ

Вміщені в екстракті шавлії флавоноїди і фітостероли нормалізують гормональний баланс, завдяки чому знижується інтенсивність потовиділення, здійснюється позитивний вплив на нервову систему, що в свою чергу знижує нервове напруження, сапонін і його похідні сприяють усуненню головних болів.

  • ПОЗИТИВНО ВПЛИВАЮТЬ НА ОБМІН РЕЧОВИН

Насіння льону містять фітоестрогени лігнани, які в кишечнику людини перетворюються в активні речовини, схожі з власними естрогенами організму жінки. Лігнани насіння льону здійснюють позитивний вплив на жировий і вуглеводний обмін, зменшують відкладення жиру і підтримують тонус і еластичність м’язової тканини.

  • ПОЛІПШУЮТЬ ТОНУС І ЗАГАЛЬНЕ САМОПОЧУТТЯ

Речовини, що містяться в екстракті зеленого чаю, покращують тонус і мають захисну дію відносно життєво важливих органів, попереджаючи розвиток процесів передчасного старіння.

Подивитись ціну в найближчій аптеці