Прегнакеа Оріджинал

Полегшення симптомів токсикозу

Спеціальний комплекс для матері та динити

Прегнакеа Оріджинал – комплекс для мами та малюка
від Вітабіотикс - №1 у Великобританії

Вітамін В6
(піридоксин)

Вирішення проблеми раннього токсикозу

Більш як 50% вагітних жінок страждають від раннього токсикозу  (4–16 тиждень вагітності).
Тому великим «плюсом» Прегнакеа Оріджинал є правильно підібрана доза вітаміну В6, що сприяє полегшенню симптомів токсикозу у вагітних
(при токсикозах вагітних потреба у піридоксині значно зростає)*.

* Nausea and Vomiting in Early Pregnancy/ Article (PDF Available)inClinical evidence 2007(6) · February 2007Source: PubMed.

Надійна підтримка для мами та малюка

Ретельно збалансована формула
Прегнакеа Оріджинал
з 19 компонентів сприяє створенню оптимальних дієтологічних умов для підтримки здоров’я та гарного самопочуття вагітної жінки, а також нормального росту і розвитку плода з моменту зачаття та впродовж всієї вагітності

Зниження ризику затримки розвитку плода

Застосування спеціальних вітамінно-мінеральних комплексів, таких як Прегнакеа Оріджинал, під час вагітності знижує ризик затримки розвитку плода та народження дитини з низькою масою тіла**. 

** Louise Brough, Gail A. Rees, Michael A. Crawford, R. Hugh Morton and Edgar K. Dorman. British Journal of Nutrition. 2010 Apr23;104,437-445.

Підходить до вегетаріанців

Основне, що важливо для вегетаріанців  – Прегнакеа Оріджинал не місить желатину та інших продуктів тваринного походження і не досліджувався на тваринах. Комплекс також не містить консервантів, штучних барвників, лактози, дріжджів, глютену.

Натомість комплекс містить важливі для розвитку дитини вітаміни та мінералі такі як залізо, фолієва кислота, вітамін В12, вітамін Д3, Йод, Селен, Кальцій

pregnant_vitamine_illustration-min

РЕЗУЛЬТАТ ПРИЙОМУ ПРЕГНАКЕА ОРІДЖИНАЛ

Полегшення токсикозу

Зниження ризику затримки розвитку плода

Здорова мама

Здоровий малюк

Часті запитання

Прегнакеа Оріджинал можна почати приймати, як тільки ви виявите, що вагітні, та протягом всієї вагітності.

Міністерство охорони здоров’я Великобританії рекомендує приймати 400 мкг фолієвої кислоти від початку спроби завагітніти до 12-го тижня вагітності. Низький рівень фолієвої кислоти у матері є фактором ризику розвитку дефектів нервової трубки у плода, що розвивається. Фолієва кислота також корисна після 12 тижнів, оскільки вона сприяє нормальному розвитку плаценти та плоду під час вагітності. Прегнакеа Оріджинал містить 400 мкг фолієвої кислоти на одну таблетку щодня.

Міністерство охорони здоров’я Великобританії також рекомендує щоденні добавки, що містять 10 мкг вітаміну D, який регулює обмін кальцію в жіночому організмі під час вагітності, потрібного для росту скелета й зубів дитини. Прегнакеа Оріджинал містить 10 мкг вітаміну Д на одну таблетку щодня.

Більш як 50% вагітних жінок страждають від раннього токсикозу (4–16 тиждень вагітності). Тому великим «плюсом» Прегнакеа Оріджинал є правильно підібрана доза вітаміну В6, що сприяє полегшенню симптомів токсикозу у вагітних (при токсикозах вагітних потреба у піридоксині значно зростає).

Прегнакеа Оріджинал надає всебічну підтримку здоров’ю та гарному самопочуттю вагітної жінки. Водночас застосування спеціальних вітамінно-мінеральних комплексів, таких як Прегнакеа Оріджинал, під час вагітності знижує ризик затримки розвитку плода та народження дитини з низькою масою тіла.